WinRAR 5.80.4 FİNAL Full Türkçe Katılımsız

0

WinRAR 5.80.4 FİNAL Full Türkçe Katılımsız 32×64 Bit 2019 Full İndir

WinRAR 5 Full İndir , Windows için güçlü bir arşiv yöneticisidir. Bu, sıkıştırılmış arşivlerinizi düzenlemenize yardımcı olacak birçok entegre ek işlevi olan güçlü bir sıkıştırma aracıdır. Verilerinizi yedekleyebilir ve e-posta eklerinin boyutunu azaltabilir, RAR, ZIP ve Internet‘ten indirilen diğer dosyaları açabilir ve RAR ve ZIP dosya biçiminde yeni arşivler oluşturabilirsiniz. Arşivleyici, sıkıştırma söz konusu olduğunda sizi karmaşık, sıkıştırma programlarından kurtarıyor. Sürekli olarak daha küçük arşivler oluşturarak sıkıştırma konusunda en çok tercih edilen program olmakta. WinRAR genellikle diğer sıkıştırma programlarından biraz daha hızlıdır. Bu size disk alanı, iletim maliyetleri ve değerli çalışma süresi kazandırır. WinRAR multimedya dosyaları için idealdir. Otomatik olarak en iyi sıkıştırma yöntemini tanır ve seçer.

Özel sıkıştırma algoritması multimedya dosyalarını, yürütülebilir ve nesne kitaplıklarını özellikle iyi sıkıştırır. RAR dosyaları genellikle içeriği ZIP dosyalarının yapabileceğinden yüzde 8 ila 15 daha fazla sıkıştırabilir. Hemen Şimdi WinRAR 5.80 İndir.

ŞifreLisans ve serial gerekmeden, Winrar’ı Full olarak indirip kullanabilirsiniz.

WinRAR 5’in Özellikleri

• WinRAR’ın kullanılması, disk alanından ve iletim maliyetlerinden tasarruf ederek, rekabetten daha küçük arşivleri tutarlı bir şekilde yaparak kompresyonun önüne geçmenizi sağlar.
• Program RAR ve ZIP arşivleri için tam destek sağlar ve CABARJLZHTARGZACEUUEBZ2JARISO7ZZ arşivlerini açabilmeyi sağlar.
• WinRAR, İşaretçi ve menüler ile komut satırı arayüzünü kullanan grafiksel bir interaktif arayüz sunar.
• Basit bir soru ve cevaplama prosedürü ile temel arşivleme işlevlerine anında erişim sağlayan özel bir “Sihirbaz” modunun eklenmesiyle WinRAR’ın diğer birçok arşivden daha kolay kullanılması. Bu, kullanımın erken aşamalarında karışıklığı önler.
• WinRAR, 128 bitlik bir anahtarla AES (Gelişmiş Şifreleme Standardı) kullanarak endüstri gücü arşivi şifrelemesinin avantajlarını sunar.
• WinRAR, 8,589 milyar gigabayt boyutuna kadar dosya ve arşivleri destekler. Arşivlenen dosyaların sayısı, tüm pratik amaçlar için sınırsızdır.
• WinRAR, kendinden çıkarma ve çok diskli arşivler oluşturma olanağı sunar. Kurtarma kaydı ve kurtarma birimleri, fiziksel olarak hasar görmüş arşivleri bile yeniden oluşturmayı sağlar.
• WinRAR özelliklerini paketin önünde tutmak için sürekli olarak geliştirilmektedir.

▼- Winrar 5.80 Beta 4 Türkçe + Lisans Dosyası -▼

WinRAR 5.80.4 FİNAL Full Türkçe Katılımsız indir.zip  5.77 MB

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.