Sanal Üstü 2 Karanlık Web – Unfriended Dark Web İndir – Türkçe Dublaj 1080p TR-EN Dual

0

20’li yaşlarındaki Matias, günün birinde bir internet kafede sahipsiz bir laptop bulur. Kayıp eşya kutusunda bekleyen laptop 3-4 haftadır oradadır. Sahibinin artık bilgisayarı istemediğine karar veren Matias bilgisayarı alıp evine götürür. Bilgisayarı açıp incelediğinde ise gizli dosyalara rastlar. Bu dosyalar bir bilgisayar oyunu programıyla gizlenmiş olan deep web içerikleridir. Uyuşturucu, cinsel içerik ve hatta kiralık katilliğin bile ayarlanabildiği, izi sürülemez bir alan olan deep web kullanıcıları, kurbanlarına yaptıkları işkenceleri, işledikleri cinayetleri ve tacizleri deep web üzerinden birbirleriyle paylaşmaktadırlar. Matias’ın aldığı bilgisayar da bu ağın içindeki birine aittir. Görüntülü konuşma yapan Matias ve arkadaşlarının görüntülere tannık olmalarıyla birlikte, anonim bir ekibin kendilerini çektiği kedi-fare oyununun ortasında kalırlar. Kimliği belirsiz saldırganlar, arkadaş grubunun üyelerini ve onların sevdiklerini bir bir avlarken, siber aleme hapsolan kurbanlar, hayatta kalmak için mücadele vermek zorundadır…

2014 yapımı Unfriended filminin devam halkasıdır. Yönetmenliğini ve senaristliğini Stephen Susco’nun üstlendiği buluntu görüntü türündeki gerilim filminde başrolleri The Originals’ın Aiden’ı Colin Woodell ve Lucien Castle’ı Andrew Lees, The Mindy Project’in Anna’sı Rebecca Rittenhouse, Westworld’ün Maling’i Betty Gabriel paylaşıyor.

Yönetmen: Stephen Susco

Yazar: Stephen Susco

Oyuncular: Colin Woodell, Stephanie Nogueras, Betty Gabriel  »

Tür: Horror | Mystery | Thriller   

Vizyon Tarihi: 26 December 2018 (France)  »

 5,9/10 ( votes)

Dil: English | American Sign Language | Indonesian   Ülke: USA | Russia

Süre: 92 min

Özet: Tells the story about a teen who comes into possession of a new laptop and finds that it may have been stolen. He discovers the previous owner may be watching every move he makes and will do anything to get it back.

IMDB Link:http://www.imdb.com/title/tt4761916/

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.