Pubg Sıfır Sekmeme Hilesi indir (Sekmeme-Geri Tepmesiz Atış)

0

Pubg Sıfır Sekme Hilesi indir ile mobile oyununda öne çıkın ! Yaptığınız atışlarda aygıtlı tüfeğinizle hiç sapmadan ve geri tepmesi olmadan düşmanı indirmek istemez misiniz ? O zaman siz bedelli indirse.com takipçileri için tamamen fiyatsız olarak sunduğumuz bu dosya bütün sizin için. Sadece direktifleri adım adım dikkatli bir biçimde takip edin ardından rakiplerinizin önüne geçin. Ban tehlikeyi taşımamaktadır. Ban lanacağınız fikrini usunuzdan çıkarabilirsiniz.

Pubg Sıfır hilesi indir pubg hile indir

Pubg Sıfır Sekme Hilesi Nasıl Uygulanır ?

Bedelli indirsen.net takipçileri; öncelikle aşağıda bulunan size en uygun gelen linkimizden dosyayı indiriyoruz. Z-archiver dosya yöneticisini açıyoruz. Z-archiver dosya yöneticiniz yoksa tıklayınız. Z-Archiver’in içerisinde indirmiş olduğunuz “Pubg Sıfır Sekme Hilesi indir” adlı Zip’li dosyayı açıyoruz. Açmak için şifre isteyecektir. Şifre kısmına : “puzzle” yazıp tamama basıyoruz. Bu işlemle dosyalar zip arşivinden çıkartılacaktır. Sonrasında çıkarttığınız dosyaya tıklayın. Dosyaya girdikten sonra adım adım aşağıdakileri uygulayın :

  • SEKMEME 64 BİT” tıklayın,
  • İçerisinde “mini obb.pak” dosyasını kopyalayın,
  • Sonrasında sırasıyla Cihaz hafızası/Android/data/com.tensent.ig/files/UE4Game/ShadowTrackerExtra/ShadowTrackerExtra/Saved/Paks dosyasına girin.
  • Daha sonra sağ altta bulunan yeşil renkli tike tıklayın. Bu tike tıkladığınızda kopyaladığınız “mini obb.pak” dosyasını buraya gömecektir. Ve işlem bu kadar.

 

Pubg Sıfır hilesi indir pubg hile indir

Nasıl Oynanır ?

Artık Pubg oyununuzu ile normal bir şekilde açıp oynayabilirsiniz. Telefonunuzun işletim sisteminin 64 bit olduğundan emin olunuz. Aşağıda verdiğimiz dosya 64 Bit işletim sistemleri ile uyumludur. Eğer cihazınız 32 bit işletim sistemi kullanıyorsa bu sayfayı takipte kalın; yakın zamanda 32 bit cihazlar içinde güncellenecektir. Keyifli oyunlar dileriz.

“Sürekli güncellenen diğer oyunlarımız ya da uygulamalarımız için de bizi takipte kalın. indirse.com ‘un siz değerli takipçileri için özenle hazırladığı içerikleri gönül rahatlığı ile en ufak endişeye kapılmadan indirip kullanabilirsiniz. Pubg Sıfır Sekme Hilesi indir ‘de bunlardan biridir. Her hangi bir linkimizden hata alırsanız lütfen bunu iletişim bölümümüzden ya da sayfanın altında bulunan yorum kısmından bize iletebilirsiniz. Tüm düşünceleriniz, fikirleriniz ve sorularınız dikkat ile incelenerek gerekli cevaplar verilecektir. Lütfen soru sormaktan ya da hataları bildirmekten çekinmeyin.”

GÜNCELLEME TARİH 03/03/2021

 

DOSYACO ÇEK


APK İNDİR

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.