PUBG Mobile Hile indir WallHack (God Mode) Aim

4

PUBG Mobile Hile indir WallHack (God Mode) Aim Ölümsüzlük

PUBG Mobile hile indir, her bölüm başında en fazla 100 oyuncu silahları olmadan uçakla ıssız bir adaya paraşütle bırakılıyor ve savaş başlamış oluyor. Oyuncuların adaya indikten sonra yapmaları gereken ilk şey çevreye gizlenmiş olan silahları bulmak. Savaş sırasında her oyuncu düşmanınız olduğu için sürekli gizlenmek ve çevreyi korumak zorundasınız. Bununla birlikte, araba ve boş bir binayı ele geçirmek oyunun ilerleyen aşamalarında size avantaj sağlıyor. PUBG Mobile hile oyun haritasının oldukça geniş bir alanı içermesi, arabayla hem silah aramayı hem de adayı keşfetmenizi kolaylaştırıyor. En nihayetinde adaya bırakılan yüz oyuncu içerisinde hayatta kalmayı başaran tek kişi oyunu kazanmış oluyor.

PUBG Mobile Hile indir

Oyunda son dönemler de PUBG Mobile hilecileri çıktı. Sizi nerede olursanız olun, duvarın taşın arkasından sizi görerek direk indiriyor. Birde öyle bir hızlı loot yapıyorlar ki sormayın. Neyse bu kadar hileli varken neden bende hile olmasın diyenler için aşağıdaki linklerden Pubg Mobile hilesi paylaşıyorum. Bu hile sayesinde kim nerede, nereye saklanmış, hangi evde hangi loot var, sekmeme (aim) hilesi, wallhack hilesidir cart curt hepsinin içinde olduğu hileyi aşağıya bırakıyorum. Aşağıdaki linklerden PUBG Mobile hile indirerek oyunda adeta bir Tanrı gibi hareket edebilir ve kolay bir şekilde düşmanlarınızı avlayabilirsiniz.

PUBG Mobile Hile indir WallHack (God Mode) Aim sitemiz üzerinden yapacağınız bütün indirmeleri ücretsiz olarak indirebilirsiniz şimdiden iyi keyifler dileriz. PUBG Mobile Hile indir WallHack (God Mode) Aim ve daha fazlası için apk indir kategorisine göz atmayı unutmayın.

PUBG Mobile Hile indir
PUBG Mobile Hile indir
PUBG Mobile Hile indir

Pubg Mobile Hile indirme Linkleri

Güncelleme 05 Mart 2021 PUBG MOBİLE Hile Çalışıyor

Not: PUBG Mobile Oyun Hilesi Sadece Emulator Üzerinde Oynandığı Zaman Yani Bilgisayar Üzerinde Çalışıyor

4 Yorumlar
 1. gökhan diyor

  Key kodu nerden alıcaz ?

  1. Adminis diyor

   PUBG Key paylaşımlarına daha başlamadık

 2. Ali kamil diyor

  Ben hileyi indirmek istiyom ama beceremedim bana nasıl indirebileceğimi anlata bilirmisiniz

  1. Adminis diyor

   yorumlardan önceki kısım indirme butonları mevcut dosyaupload vb. butonlardan pubg mobile hile indirebilirsiniz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.