My Holo Love 1. Sezon indir Türkçe Dublaj (2020)

0

My Holo Love 1. Sezon indir Türkçe Dublaj 1080p (2020)

My Holo Love, Go Nan-Do ve Holo olmak üzere iki farklı karakteri canlandırmaktadır. Go Nan-Do karakteri, bir IT araştırma şirketinin sahibidir. Dahi bir mucit olan Nan-Do şirketi kendisi kurdu ve şirketindeki her projeyi kendi elleriyle oluşturdu. Holo’nun da mucididir.

Ancak insanlar, 10 yıl önce, büyük bir vakada hacker olan Nan-Do’nu, takip edildiği sırada öldüğünü sanmaktadır. Onun yaşadığını, sadece üvey kız kardeşi ve şirketin resmi CEO’su bilmektedir. Bir gün, insanların yüzlerini birbirinden ayırt edemeyen Han So-Yeon (Ko Sung-Hee) ile karşılaşır. Han So-Yeon’un bu özel durumunu, Holo’yu test etmek için kullanır.

Holo karakteri, hologram bir yapay zekâdır. Ko Sung-Hee dizide bir gözlük şirketinde müdür yardımcısı olarak çalışan Han So-Yeon karakterini canlandırmaktadır. Müşterilerle özenle ilgilenir ve işlerini titizlikle halleder.

My Holo Love 1. sezon indir Türkçe Dublaj 720p HD sitemiz üzerinden hiç bir ücrete tabi tutulmadan birbirinden farklı indirme seçenekleriyle indirebilirsiniz.

My Holo Love 1. sezon indir, Sitemiz üzerinden yapacağınız bütün indirmeleri ücretsiz olarak indirebilirsiniz şimdiden iyi keyifler dileriz. Daha fazlası için dizi indir kategorisine göz atmayı unutmayın ?

My Holo Love 1. sezon
My Holo love 1. sezon indir

My Holo Love 1. Sezon indirme Linkleri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.