Internet Download Manager indir Full Türkçe v6.38 Build 18

0

Internet Download Manager Full

Internet Download Manager Full, internet siteleri üzerinden dosya indirmelerinizi en basit ve en süratli hale getirerek, zaman kaybetmeden içeriğe sahip olmanız mevzusunda destekçi olan bir bilgi indirme programıdır. Dünya genelinde milyonlarca insanın kullanımda seçim ettiği bu yazılım, bu alanda kendisini kanıtlamış Tonec Inc. Tarafından geliştirilip kullanıcıların internetten dosya indirme isteklerine karşı sunulmuştur. Geniş bilgi tabanı iletişim ağı sayesinde şu an hali hazırda günümüzde kullanılan bir hayli aktüel internet tarayıcısı ile birlikte faal olarak kullanılabilmektedir. 

Seçim Edilmesindeki Nedenler

Beğenilen basit kullanım sunan ara suratının yanında ayrıca, muhtelif nedenlerden dolayı internet kesilmesi ya da bilgisayar sisteminin kapanması vaziyette tekerrür iletişim kurulduğu zaman indirme operasyonuna kaldığı yerden devam edebiliyor olması, indirilmek istenen içeriği kullandığı bant genişliği sayesinde kayıpsız bir biçimde parçalara parçalayabilmesi seçim edilme nedenlerinin başında gelmektedir. Bu sayede Internet Download Manager Full indirme harekâtının süratini rahatlıkla 5 kata kadar çoğaldırabilir. Kısacası istediğiniz dosyalarınızı bilgisayarınıza kaydolurken huzursuzluğa kapılmayacaksınız.

Patch meselesizdir ve asla patlamaz. Yeni versiyon geldi bildirimini size göstermez.

Internet Download Manager Full Genel Kullanım Emelleri

Harekâtlarınızı yaparken zamandan aşırısıyla tasarruf etmenizi sağlar. IDMAN Full Yapma Sitelerde izlediğiniz, beğendiğiniz ve edinmek istediğiniz film, dizi, evraksal, çizgi film ya da rastgele başka bir içeriği basitçe indirmenize imkân verir. İçeriklerini edinmek için fiyat isteyen sitelerden basitçe içeriğinizi alabilirsiniz! İnternetinizin olmadığı gidişatlarda evvelden Internet Download Manager Full indirdiğiniz içerikleri doyasıya istediğiniz zaman aygıtınızdan izleyin.

Internet Download Manager Full Programının Montajı

Internet Download Manager Full nam montajı gerçekten çok kolaydır. Her şeyi hazır bir program olması nedeni ile içerisinde basit kullanım sunan ara suratı ile birlikte crack dosyasını içinde barındırır. Yapmanız gereken tek şey indirdiğiniz Internet Download Manager Full.exe dosyasına farenizin sağ tuşu ile tıklayarak idareyici olarak çalıştır komutunu vermek. Bu sayede dolaysız olarak montajı başlatacak ve siz de en dolu, en aktüel versiyonuna kavuşmuş olacaksınız! Serial key ya da rastgele bir yükleme sırasında istenebilecek koşullardan uzak durmuş olursunuz.

Internet Download Manager Full Sistem İhtiyaçları ve Özellikler

Program sadece bilgisayar da kullanıma uygun olup başka bir aygıtta çalışmamaktadır. Windows Xp, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 işletim sistemini barındıran her bilgisayarda kullanıma uygundur. Maksimum 9mb dahili depolama lüzumu dinler. Bu sayede yer açma endişenizden de arınmış olacaksınız.

Kullanıcısına Sağladığı Avantajlar

Tamamen Türkçe dil takviyesine sahip olması, süratli ve basit bir ara surata sahip olması ilk başlarken ne kadar kullanışlı olabileceğini gösteren bir ispat özelliğini taşır. Sahte lisans anahtarı kusuru ya da kullanımda muhakkak limitler koymaz. Aksine hudutsuz olarak video, film, dosya ya da rastgele öbür eşi içeriklere tek bir müesseseyle erişmenizi garanti eder. Şayet ki başka bir site üzerinden indirme operasyonu yaparsanız linke bastıktan sonra doğrudan hosting ya da bulut depolama sitelerine yönlendirilecek oradan da muhakkak bir zaman döngüsü süresince indirme linkinizin faal hale gelmesini bekleyeceksiniz.

Bu stil operasyonları yaparken arkasını arkasına birden fazla içerik indirmek muhtemel olmayacak o noktada da bir zaman manisiyle karşılaşacaksınız. Bu operasyonları yaparken tabi ki natürel olarak sitenin tanımladı alt yapıya göre dosyalarınızı indirmeniz için gereken süratte limitle karşılaşacaksınız. Internet Download Manager Full ile aynı manilerle asla karşılaşmayacaksınız. Kendine özel alt yapısı ve sitelerden bağımsız bant genişliği ile siz kullanıcılarına internetinizin vaziyetine göre en iyi ve en süratli kayıpsız indirme tecrübesini yaşatacaktır.

IDMAN Full Yapma

İndirdiğiniz ya da indireceğiniz şeylerin bant genişliğini maksimum ve asgari indirme maharetlerini tanımlamanızı sağlamanıza izin vermesiyle birlikte aynı zamanda içeriklerinizi kategorilere ayırıp dilediğiniz zaman basitçe program üzerinden de ulaşabilirsiniz. Hd mi, Full hd mi İndirmek istersiniz? Yoksa daha fazla yer kaplamasın diyerek niteliğini düşürmek mi istersiniz? Belleğim de var ona göre teçhizatım da var derseniz içeriğinizin platformunda bulunan en iyi nitelikte ki görüntüyü ayarlayarak indirebilirsiniz!

Öbür İstikametleri ile Bakın

İzlediğiniz videonun yalnızca muhakkak bir kısmını istiyorsanız tutma komutunu vererek istediğiniz kısmı indirebilirsiniz. İndirdiğiniz içeriklerden ya da sitelerden emin değil iseniz Internet Download Manager Full e güvenin. Sizin yerinize indirmek istediğiniz dosyanın tüm bilgi tabanını araştırıp inceleme eder ve size en uygun vaziyeti belirtir. İndir komutu vermeden evvel makinenize hasar verebilecek bir trojan ya da virüsün dosyada olup olmadığını inceler ve uygunsuz bulduğu anda bunu size dolaysız bildirir. Bilgisayarınız açıldığında otomatik olarak başlat ayarını yaparak bilgisayarınızı açtığınız anda programınızın arka tasarıda indirmeye hazır olmasını sağlayabilirsiniz. Aynı biçimde bütün tersi olarak operasyonunuzun bitiminde programın da otomatik olarak tehlikesiz bir biçimde kapanmasını ayarlayabilirsiniz. Özetle geniş internet portalında bireye özel içeriklerin teminini basitleştiren, müddetten kazandırarak, süratli bir biçimde içeriklerin basitçe teminini sağlayan bu yazılım ile rahat bir biçimde indirme operasyonu yapabileceksiniz. Youtube, Google Video, Dailymotion, MyspaceTV gibi popüler ve emin alt yapısı olan sitelerden dahi düğer programların yapamadığını yaparak içeriklerinizi elde edebileceksiniz.

Korsan fiyatsız indirme ile programa fiyatsız sahip olmak muhtemel. Eşsiz kullanımını tüm özellikleri ile elde etmek için crack indirerek full versiyona sahip olabilirsiniz. İndirmelerinizi programın tüm özelliklerini kullanarak basitleştirin. Niteliğe ve indirme basitliğine bu program ile rahat bir biçimde ulaşın.

Internet Download Manager İndir - Full Türkçe v6.38 Build 11

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.