Gallery Vault Pro Apk indir (2021) Full Resim & Video Gizleme v3.17.19

0

Gallery Vault Pro Apk indir, diğer insanlar tarafından görülmesini istemediğiniz fotoğraflarınızı, videolarınızı ve diğer dosyalarınızı basitçe gizlemek ve şifrelemek için geliştirilmiş görkemli bir gizlilik koruma uygulamasıdır. Gallery Vault Pro Apk, kendi uygulama simgesini gizleyebilir, böylelikle gizliliğinizi net bir biçimde güvende tutar. Özel görsellerinizi ve videolarınızı, varlığından hiç kimsenin haberdar olmayacağı bu güvenilir kasada saklayabilirsiniz. Güzel bir dizayna da sahip olan Gallery Vault ortamlara göz atma konusu ile ilgili problemsiz, harika bir deneyim sağlar.

Fotoğrafları, videoları ve diğer dosya türlerini gizler
• Gizlenen dosyaların bütününü şifreler
• Simgenin gizlenmesini destekler ve Gallery Vault’un varlığından sizin dışınızda hiç kimsenin haberi bile olmaz
• Android 4.4 (KitKat), 5.0 (Lollipop), 6.0 (Marshmallow), 7.0 (Nougat) ve daha güncel sürümlerinde; SD karttaki dosyaları gizlemeyi ve şifrelenmiş dosyalarınızı SD karta taşımayı destekleyerek cihazın depolama biriminde alandan kazanmanızı sağlar.

Gallery Vault Pro Apk indir (2021 Son Sürüm) Full Resim & Video Gizleme Uygulaması sitemiz üzerinden hiç bir ücrete tabi tutulmadan birbirinden farklı indirme seçenekleriyle indirebilirsiniz. Sitemiz üzerinden yapacağınız bütün indirmeleri ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Gallery Vault Pro Apk indir (2020 Son Sürüm) Full Resim & Video Gizleme Uygulaması ve Daha fazla Güncel yeni android uygulama apk indirmek için apk indir kategorisine göz atmayı unutmayın.

Gallery Vault Pro Apk indir Full Resim & Video Gizleme Uygulaması
Gallery Vault Pro Apk indir Full Resim & Video Gizleme Uygulaması
Gallery Vault Pro Apk indir Full Resim & Video Gizleme Uygulaması

Gallery Vault Pro Apk indirme Linkleri v3.17.19

Son Güncelleme Tarihi 15 Şubat 2021 Pazartesi Gallery Vault Pro Apk indir Sorunsuz Çalışıyor

RACATY DOSYAUPLOAD MEDİAFİRE
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.