Euro Truck Simulator 2 indir Full 65 DLC 1.34.0.34s + Kurulum

0

Euro Truck Simulator 2 indir Full 65 DLC 1.34.0.34s + Kurulum

Euro Truck Simulator 2, SCS Software firmayı tarafından çıkarılan bir tır simülasyon oyunudur. Bir tır sürücüyü olup, sizden istenilen mülkleri, istenilen yerlere taşıma işini yaptığınız oyunda, aynı zamanda Avrupa süresince geziyorsunuz.

İsminiz, cinsiyetiniz ve görümümüzü seçerek profilinizi oluşturup oyuna başlıyorsunuz. Kendi firmanızı kurup, logo seçiyor ve taşımacılık işine başlıyorsunuz. Oyunun en hoş özelliklerinden bir, SCS Software işletmesinin yolları asla uygun yapması. Başka Bir Deyişle oyunda taşımacılık yaparak neredeyse tüm Avrupa’yı gerçekten dolaşmış gibi olacaksınız.

Euro Truck Simulator 2, oldukça alkış alan ilkinden sonra merakla beklenen oyunlardan biriydi. İlave Edilen yeni özellikler ile de bu temenniyi karşıladılar. Tır satan mağazalardan sevdiğiniz tırları alabilip, garajınıza koyabilirsiniz. Kendi firmanızı kurup yanınızda emekçiler çalıştırabilirsiniz. Navigasyon sistemi ile yolunuzu daha rahat bulup, istediğiniz yere daha tez erişebilirsiniz.

Euro Truck Simulator 2 indir Full 65 DLC 1.34.0.34s + Kurulum sitemiz üzerinden hiç bir ücrete tabi tutulmadan birbirinden farklı indirme seçenekleriyle indirebilirsiniz. Euro Truck Simulator 2 indir Full 65 DLC 1.34.0.34s + Kurulum Güncel sürüm ve Daha fazlası için full oyun indir kategorisine göz atmayı unutmayın.

ETS 2 Asgari Sistem Lüzumları

  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • Harekâtçı: Çift çekirdekli CPU 2.4 GHz
  • Hafıza: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTS 450 sınıfı Intel HD 4000
  • Boş Alan: 3.2 GB

Google Drive
ETS2
Letsupload
ETS2
Mediafire
ETS2
Mega
ETS2
Torrent
ETS2

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.