Bizim İçin Şampiyon indir Yerli Film Sansürsüz

0

Bizim İçin Şampiyon Yerli Film indir Sansürsüz

Gerçek bir azim ve başarı hikayesini konu edinen Bizim İçin Şampiyon 2019 yapımı bir film olmakla birlikte, seyirciyi yer yer gülümsetip zaman zaman da ağlatan bir filmdir. Filmde, 1996 yılında yapılmış olan Gazi Koşusundaki rekoru hala geçilememiş Halis Karataş ve Bold Pilot’ın bir araya gelme ve bu süreçte gösterdikleri azimli ilerleme anlatılırken bir yandan da Bold Pilot’ın vesile olduğu vurucu aşk hikayesi göze çarpar.

Bold Pilot’ın sahibi Özdemir Atman ile çalışmaya başlayan Halis Karataş, yarışlara hazırlanmak için birlikte olacağı atın bakımını yapan ve aynı zamanda da Özdemir Atman’ın kızı olan Begüm Atman ile Bold Pilot’ın bakımı yapılırken tanışır. Bold Pilot, onların dillere destan aşk hikayelerinin ateşleyicisi olacaktır.

Bu tanışmadan sonra huysuz bir at olan Bold Pilot’a alışmaya çalışan Halis, Begüm ile de yakınlaşmaya başlar. Fakat Begüm önceden kanseri yenmiş genç bir kızdır ve aynı hastalık teşhisi ona tekrar konulduğu zaman artık hiçbir ümidi kalmamıştır ve tedavinin sonuç vermeyeceğini düşünerek ne yapacağını bilemez.

Bizim için şampiyon yerli film sitemiz üzerinden hiç bir ücrete tabi tutulmadan birbirinden farklı indirme seçenekleriyle indirebilirsiniz. Daha fazlası için film indir kategorisine göz atmayı unutmayın!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.