Altered Carbon 2. Sezon indir Türkçe Dublaj 1080p

2

Altered Carbon 2. Sezon indir Türkçe Dublaj 1080p Tüm Bölümler

Altered Carbon 2. Sezon indir konusu ve birazcık detay; Dizi 350 yıl sonraki geleceği yani 2384 yılını konu alıyor. Bu gelecekte bir kişinin anıları kortikal yığın adı verilen disklere aktarılıp saklanabiliyor. Bu anı depolama cihazları tersine mühendislik teknikleri kullanılarak çok hızlı bir şekilde üretilmiştir. Bu diskler sayesinde bir insanın ölmesi engellenmiştir. Takeshi Kovacs (Joel Kinnaman) yeni dünya düzenine karşı organize edilmiş bir başkaldırıda yenik düşer.

Ancak yıldızlararası elit savaşçılardan tek hayatta kalan odur. Laurens Bancroft (James Purefoy) adında çok zengin bir adam ona tekrar yaşama şansı sunana kadar buz içine hapsedilir. Ancak Bancroft karşılık olarak Kovacs’ın kendi cinayetini çözmesini istemektedir.

Altered Carbon 2. Sezon indir‘da bambaşka bir karakter olarak dönecek olan, Kovacs bu sefer bambaşka bir maceranın içinde kendini bulacak. Bir iş nedeniyle yeni bir bedende Harlan’ın Dünyası’na dönen Takeshi Kovacs, gezegeni savaş içinde, uzun süre önce kaybettiği aşkını ise gölgelerde gizlenirken bulur.

Altered Carbon 2. Sezon indir Türkçe Dublaj 1080p sitemiz üzerinden hiç bir ücrete tabi tutulmadan birbirinden farklı indirme seçenekleriyle indirebilirsiniz.

Sitemiz üzerinden yapacağınız bütün indirmeleri ücretsiz olarak indirebilirsiniz şimdiden iyi keyifler dileriz. Daha fazlası için dizi indir kategorisine göz atmayı unutmayın ?

Altered Carbon 2. Sezon indirme Linkleri

2 Yorumlar
  1. Baypars diyor

    Dizi ve filmleri nasıl indiricem

    1. Adminis diyor

      İndirme bağlantıları üzerinden indirebilirsiniz butonlardan birine tıklamanız yeterli

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.