Adobe Photoshop CS6 indir Extended Türkçe v13.1.3 LS16

0

Adobe Photoshop CS6 indir Extended Türkçe v13.1.3 LS16

Adobe photoshop cs6 türkçe full indirme sağlayarak, şimdi ücretsiz tam sürüm kullanın.
Daha önceleri Adobe Photoshop’un herhangi bir CS sürümünü kullandıysanız, özelliklede bir birine benzer yakın sürüm olan CS4 ve/veya CS5 kullandıysanız, Adobe Photoshop CS6 Türkçe sürümünü kullanırken herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. Adobe Photoshop CS6 Extended serisinde ki diğer sürümler ile aynı arayüz ve tasarımı kullanmaktadır. Adobe hizmetleri ve CS5 sürümünde ki yenilikleri Bu CS6 Türkçe sürümünde birebir yansıtılmıştır.

Photoshop CS6 Türkçe, ile beraber ıslak decodeli fırçalar, İçerik Bilinçli düzeltme fırçaları, akıllı Seçim aracı ve İçerik Bilinçli arka plan dolgusu da dahil olmak üzere önceki sürümlere aşina olan kullanıcılar için bazı sürpriz araçlara sahiptir.

Adobe Photoshop’un önceki sürümlerinde olduğu gibi, kullanım aerodinamikliği ve ne yaptığınıza dair bir fikriniz olduğunda CS6, minimalist tasarımını geliştirir ve sizlere daha iyi bir kullanım sunar.

Photoshop CS6 Extended Türkçe, sisteminizin kaynaklarını son derece az tüketir ve 64 bit işletim sistemleri desteği ile daha az cpu ve ram tüketimi sağlar. Dilerseniz Photoshop CS6 Full‘ün tüketeceği CPU ve GPU limitini ayarlayabilirsiniz, bu özellik ile birlikte eş zamanlı olarak, sisteminizin kaynaklarını eş değer bölüştürebilirsiniz.

Photoshop CS6 Türkçe Full, birden çok pencerenin açık olması ve özellikle katmanların bir fazla gruplarda yer verilmesi özelliği ile ön plana çıkmaktadır. Bu sayede, alternatif yan sekmelerde ki çalışlarınız arasında kolaylık ile geçiş ve layer transferi sağlayabileceksiniz.

Menüler Adobe Photoshop CS6 ile bir takım yeniliklere giderek, kullanım ve basitlik oranını en üst düzeye çıkartmak amacı ile yeniden tasarlanarak değiştirildi. Yeni tasarlanan Menülere alışmanız çok zor değil, çünkü aslında yeni eklemeler haricinde pekde fazla bir düzenleme bulunmuyor. Neyse ki, klavye kısayolları eski sürümlerde kullanılanlar ile geleneksel olarak aynı bırakılmış Bu iyi bir haber. Daha önce Photoshop’u kullanmadıysanız veya deneyimli bir kullanıcı değilseniz, bazı klavye kısayollarına alışmanızı şiddetle tavsiye etmekteyiz.

CS6 ve CS6 Extended Adobe, Photoshop’un tüm kullanıcı arayüzüne, yeni bir renk şeması ve yeniden tasarlanmış simgeler de dahil olmak üzere yeni bir makyaj oluşturmuştur. İçerik Duyarlı teknoloji, yama aracına yepyeni bir taşıma aracı olarak uygulanmıştır. Fotoğrafik bulanıklık filtreleri için Adobe yeni bir koleksiyon tanıttı ve video düzenleme desteği ile Photoshop CS6 indir hem standart hemde genişletilmiş gönderim sürümlerinde kullanılabilir.

Adobe Photoshop CS6 Extended, video dosyalarının yanı sıra düzenleme açıklamaları ve meta verilere göz atmanızı sağlayacak güçlü bir görüntü tarayıcısı ile birlikte gelmektedir.

Adobe Photoshop CS6 türkçe full indir hakkında bir şey biz etkilendik genişletilmiş metin onların geliştirilmiş işleme oldu. Eski sürümlerle karşılaştırırken, yazı tiplerinin oluşturulmasının, bundan önce Adobe Photoshop full sürümleriyle alıştığımızdan daha keskin ve daha az pikselli hale geldiği anlaşılıyor.

Adobe Photoshop CS6 Extended ile genişletilmiş metin onlarıda göze çarpmakta. İndirme yaparak eski sürümler ile kıyaslama yaptığımızda ise, yazı tiplerinin alışılmışın dışında, daha keskin ve daha az pikselli hal aldığını açıkca görüyoruz. Yazı tiplerinde ki ve font ailesinde ki bu yenilik, tasarımcılar açısından oldukça esnek bir geliştirme olmuş.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.